Wydarzenia 3ROPE‎ > ‎

3ROPE house, początek

opublikowane: 27 lis 2009, 15:17 przez Pawel K   [ zaktualizowane 19 gru 2009, 14:02 ]
Początki są zawsze trudne. Brakuje doświadczenia, bo to dopiero początek. Dzisiaj zaczęliśmy gruntowne odświeżanie naszego nowego lokalu. Przed nami jeszcze kilka dni dosyć intensywnej pracy; cel jest taki żeby na koniec mieszkanie w naszym domku było czystą przyjemnością.
Jednak prawdziwy początek naszej przygody "3ROPE house" zacznie się dopiero wtedy, kiedy skończymy malowanie i odkurzanie.
Naszym celem nie jest restauracja domu; prawdziwy cel jest inny. Chcemy żeby młodzi Chrześcijanie, którzy przyjeżdzają do Krakowa na studia, znaleźli tu prawdziwy dom, miejsce służby, kościół i możliwość rozwoju.
Początki są trudne, ale prawdziwą sztuką będzie konsekwentna realizacja naszego celu. To, co robimy, robimy na Bożą chwałę i wierzymy, że Bóg się do tego przyzna.

Każdą inicjatywę najlepiej oceniać z perspektywy czasu. Nie inaczej jest z 3ROPE house. Myślę, że wszystkie osoby, które zaangażowały się w nasz pomysł zastanawiają się dokąd zaprowadzi nas droga, na którą weszliśmy. Zapewne będziemy w stanie ocenić to lepiej z perspektywy kilku lat.