Wydarzenia 3ROPE‎ > ‎

Akcja "Piórnik", 02.09.2010

opublikowane: 2 wrz 2010, 09:51 przez Pawel K
Od dłuższego czasu planowaliśmy zaangażować się w pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin miasta, w kórym działamy. Jednym z pomysłów na taką pomoc było zorganizowanie przekazania potrzebującym tego rodzinom wyprawki szkolnej. Realizacja tego pomysłu zajęła nam troche czasu, niemniej jednak właśniej dzisiaj mieliśmy możliwość rodania 20 dzieciom plecaków wraz z podstawowm wyposażeniem.
Cała akcja zbierania funduszy, zakup przyborów, kontakt z MOPS'em i przygotowanie wyprawek było przygodą samą w sobie; ukoronowaniem tego wszystkiego był widok uśmiechniętych dzieci i w takich chwilach można się przekonać, że warto było zadać sobie ten trud.

Mamy nadzieje, że dzisiejsze spotkanie było zaledwie wstępem do dalszej współpracy zarówno z krakowskim MOPS'em jak również z dziećmi i ich rodzinami. Mamy wizję i plan, trzeba będzie jak zwykle znaleźć dobry sposób na ich realizację.

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Dziękujemy rownież pracownikom MOPS; bez nich nie dotarli byśmy do tych, którzy byli dzisiaj głównymi aktorami.